TEMPO, obchodní družstvo
GDPR Hledáme prostory Mapa stránek

Aktuality
Otevření zrekonstruované prodejny v Bolaticích

Naše "vlajková loď" řetězce TUTY, prodejna 473 Bolatice, která v roce 2014 realizovala obrat v celkovém objemu 37.946.281 Kč, prošla v červenci zásadním remodelingem.

Dílčí práce byly zahájeny 6. a pokračovaly za provozu až do 18. července, kdy byla prodejna uzavřena, aby se během následujících čtyř dnů zcela proměnila a byla ve středu 22. července připravena přivítat zástup těšících se zákazníků.

V rámci slavnostního otevření poděkovalo personálu prodejny za pořádný kus práce nejen vedení družstva, ale také starosta obce Bolatice a poslanec Parlamentu České Republiky pan Mgr. Herbert Pavera, který rovněž velmi kladně ohodnotil výsledek přestavby.

Prodejna byla vybavena novými obslužnými chladícími vitrínami, novými mrazicími boxy, pokladními boxy, klimatizační jednotkou a vyměněna byla rovněž většina regálů. Nově našim zákazníkům nabízíme také výborná grilovaná kuřata.

Rád bych využil této příležitosti, abych ještě jednou poděkoval všem zaměstnancům družstva, kteří se na přestavbě naší největší prodejny podíleli.

Ing. Jiří Kaštovský, provozní náměstek
      

Starší aktuality
(c) 2011 TEMPO, obchodní družstvo