TEMPO, obchodní družstvo
GDPR Hledáme prostory Mapa stránek

Aktuality
Otevření zrekonstruované prodejny v Chlebičově
Další z našich prodejen, PJ 143 řetězce JO v Chlebičově, prošla v uplynulém měsíci remodelingem.

Venkovní stavební práce začaly za provozu 7. září. Od 19. září byla prodejna uzavřena kvůli demontáži starého zařízení a instalaci nového. Vnější i vnitřní úpravy byly dokončeny 21. září a prodejna tak byla připravena přivítat zákazníky.

Slavnostní znovuotevření proběhlo v úterý 22. září, kdy byla nově zrekonstruovaná prodejna představena veřejnosti. Na první zákazníky čekaly ochutnávky pečiva, uzenin a dalších dobrot. Zahájení provozu se vedle zástupců vedení TEMPO, obchodního družstva zúčastnili také starosta obce Chlebičov pan Ilja Novotný a jeho zástupkyně Ing. Zuzana Kašná. Společně popřáli prodejně především spokojené zákazníky.

Občané Chlebičova mohou nyní nakupovat v novém, příjemném prostředí zrekonstruované prodejny JO, kde je pro ně u příležitosti znovuotevření připravena také soutěž o atraktivní ceny (bližší informace o soutěži jsou k dispozici na prodejně v Chlebičově).

Rádi bychom ještě jednou poděkovali zaměstnancům družstva, kteří se na přestavbě podíleli. Věříme, že ta se povedla ke spokojenosti naší i všech zákazníků.

Starší aktuality
(c) 2011 TEMPO, obchodní družstvo