TEMPO, obchodní družstvo
GDPR Hledáme prostory Mapa stránek

Aktuality
Nedělní prodej v našich prodejnách
Vážení zákazníci,

Tempo, obchodní družstvo uzavírá od 5. dubna plošně své prodejny typu JO, TUTY a Tempo-market v neděli.

Zrušení nedělního prodeje se netýká supermarketu TERNO v Opavě-Jaktaři.

Vybraným prodejnám budeme toto zrušení kompenzovat prodloužením sobotní otevírací doby.

Plošným zavřením prodejen v neděli se naše obchodní družstvo Tempo stává jedním z mála maloobchodních subjektů, které se v Česku k tomuto kroku odhodlaly.

„Svých zaměstnanců si vážíme a ctíme skutečnost, že v neděli by měl člověk trávit svůj čas s rodinou. Chceme tuto možnost dopřát i našim prodavačkám a prodavačům. Jsou to v drtivé většině ženy, manželky, matky či babičky. A proto, že podnikáme v poměrně silné katolické oblasti, jedná se často o věřící osoby, které se díky uzavření prodejen budou moci bez problémů zúčastnit i nedělní mše.“

„V mnoha vyspělých zemích je standardem, že jsou obchody v neděli zavřené. Stejně jako se v tento den nepracuje v řadě jiných odvětví, nevidíme důvod, proč by tomu zde mělo být jinak. Rádi proto budeme v tomto narovnávání zaměstnaneckých podmínek průkopníky na českém trhu.“

Pro nedělní uzavření prodejen plánujeme i několik výjimek. Týkat by se měly zejména těch nedělí, u kterých bude na následující den připadat státní svátek. První výjimkou bude Velikonoční neděle, tento svátek připadá na den 12. dubna.

Věříme, že tento krok ocení nejen kolektivy prodejen a jejich rodiny, ale s pochopením to přijmete zejména Vy, naši zákazníci a zůstanete nám i nadále věrní.

S úctou, Tempo, obchodní družstvoStarší aktuality
(c) 2011 TEMPO, obchodní družstvo