Věrnostní program

Úplná pravidla věrnostního programu "Sbírejte Tempo body" pro prodejny TERNO, TEMPO MARKET, TUTY a JO

Pořadatel a organizátor akce

Pořadatelem a organizátorem akce s názvem Sbírejte TEMPO BODY a nakupujte výrobky z nabídky za SUPER CENY (dále pouze jako "akce") je společnost
TEMPO, obchodní družstvo, se sídlem Honí náměstí 104/1, 746 38 Opava, IČO: 00032417
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném při Krajském soudu v Ostravě, vložka 187 (dále jen Pořadatel).

Termín a místo konání soutěže

Akce probíhá ve všech prodejnách TEMPO, obchodního družstva (mimo prodejen Stavebnin) v termínu od 16.11.2021 do 31.12.2021. Zboží si zákazník může zakoupit za zvýhodněnou cenu do vyprodání zásob nebo do 15.1.2023.

Principy a podmínky soutěže

Účastník se zapojí do akce tím, že v prodejně TERNO, TEMPO MARKET, TUTY nebo JO zakoupí v době trvání akce zboží za minimálně 300 Kč a získá 1 bod. Body se vylepují na sběratelskou kartičku, kterou obdrží v prodejně. Za určený počet bodů, které soutěžící nalepí na příslušnou kartičku, si pak může vybrat výrobek z nabídky. Uplatněním řádně vyplněné kartičky s body, má zákazník možnost zakoupit výrobek se slevou proti doporučené ceně výrobku od dodavatele. Nárok na 1 bod vzniká, dosáhne-li hodnota nákupu požadované částky nejméně 300 Kč a jsou-li současně splněny další podmínky pro získání sběratelského bodu, uvedené v těchto pravidlech. Body lze uplatnit do vyprodání zboží nebo nejpozději do 15.1.2023.

Pořadatel je pro účely kontroly při uplatnění sběratelské kartičky oprávněn požádat účastníka o předložení originálů účetních dokladů (účtenek), na základě kterých byly účastníku v souladu s těmito pravidly marketingové akce vydány jednotlivé očíslované body nalepené na předložené sběratelské kartičce. Pro případ takovéto kontroly je účastník povinen si takové účetní doklady (účtenky) z nákupu ponechat a na požádání pořadatele je předložit ke kontrole.

Body a věrnostní kartičky se v prodejnách pořadatele, označených "TERNO, TEMPO MARKET, TUTY a JO" vydávají přímo u pokladen, bezprostředně po nákupu. Produkty lze v prodejně objednat a následně zakoupit, po předložení vyplněné kartičky s potřebným počtem sběratelských bodů. Objednané zboží obdrží zákazník do jednoho týdne.

Další důležité podmínky akce

  • V této akci nedochází ke zpracování a nakládání s osobními údaji.
  • Na věrnostní cenu či jiné plnění dle těchto podmínek není právní nárok.
  • Při nákupu na účet jiné fyzické či právnické osoby se lze akce zúčastnit jen se souhlasem této fyzické či právnické osoby.

O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů a bez náhrady akci zkrátit, odložit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na stránkách www.odtempo.cz, kde jsou také k dispozici platná a úplná pravidla. Účinnost provedené změny nastává okamžikem zveřejnění dle předchozí věty.

Pořadatel a organizátor akce je oprávněn kontrolovat všechny podmínky pro účast v akci a v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout o jakékoliv otázce s akcí spojené.

Účastník nemá oprávnění požadovat vyplacení částky odpovídající slevě na "Předmět" v penězích při předložení sběratelské kartičky s řádně vyplněnými body. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv škody, vzniklé v souvislosti se zapojením účastníka do marketingové akce a nesprávným použitím "Předmětu".

Seznam výrobků za SUPER CENY


Pekárna chleba Concept

Pekárna chleba Concept PC5510 s příkonem 550 W nabízí 12 přednastavených programů, možnost odloženého startu a funkci KEEP WARM pro udržení teploty. Vybírat můžete ze 2 velikostí bochníku a 3 stupňů propečení kůrky. Technické parametry: Nepřilnavá vyjímatelná forma, Volba velikosti bochníku 700 nebo 1000g, Hnětací hák, Odložený start až 13 hodin, 12 přednastavených programů, Přehledný LCD displej, Možnost zvolit stupeň propečení kůrky (světlá, střední, tmavá), Funkce KEEP WARM až po dobu 60 min., Velké okénko, Rozměry: 37 x 26 x 29 cm, Odměrky a háček na vyjmutí hnětacího háku součástí balení, Pojistka proti přehřátí, Barva: černá, Příkon: 550 W, Napětí: 220 - 240 V ~ 50 Hz. Příslušenství: Odměrka, Odměrná nádoba, Háček.

Běžná cena 1 799 Kč

Super cena 1 399 Kč

Za 8 bodů


Sendvičovač Sencor

SENCOR Sendvičovač SSM 4221RD: Nerezové provedení, Pro přípravu 2 čtvercových sendvičů, Snadno čistitelné pečící plochy, Automatická regulace teploty, Snadno čistitelné pečící plochy, Nepřilnavá povrchová úprava pečících ploch, Tepelně izolovaná rukojeť a plášť, Indikátor provozu - červená kontrolka, Indikátor nahřátí (připravenosti k pečení) - zelená kontrolka, Možnost skladování ve svislé poloze, Protiskluzové nožky, Bezpečnostní tepelná pojistka, Délka síťového kabelu 85 cm, Příkon 700 W, Rozměry (délka x hloubka x výška): 235 x 222 x 90 mm, Hmotnost: 1,2 kg, Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz.

Běžná cena 599 Kč

Super cena 429 Kč

Za 4 body


Napařovací žehlička Concept

Jednou z největších předností žehličky ZN8012 je keramická žehlicí plocha, která se vyznačuje extrémně vysokou kluzností. Užijte si během žehlení maximální pohodlí! Technické parametry: Zásobník na vodu: 240 ml, Rozprašovač, Funkce proti odkapávání ANTI-DRIP, Odvápňovací funkce ANTI-CALC, Vertikální napařování, Světelná signalizace, Termostat, Parní výkon: 25 g/min, Parní ráz: 100 g/min, Přívodní kabel 1,8 m (s otočným kloubem o 360°), Barva: bílá + zelená, Příkon: 2200 W, Napětí: 220 - 240 V Příslušenství: Nádobka na dolévání vody.

Běžná cena 599 Kč

Super cena 499 Kč

Za 4 body

Kuličková dráha velká, 128 dílů

Novinka roku 2020 stavebnice Androni UNICO plus určená pro stavbu kuličkové dráhy. Sada obsahuje 128 dílů včetně 3 plastových kuliček a umožňuje sestavit 2 různé kuličkové dráhy o délce 280 cm. Rozměry 1. sestavené varianty jsou: délka 76,5 × šířka 30 x výška 39 cm. Rozměry 2. sestavené varianty jsou: délka 53,5 × šířka 54,4 x výška 24,5 cm. Součástí balení je návod na sestavení. Kostky jsou plnohodnotně kompatibilní se stavebnicí Lego Duplo. Vyrobené v Itálii z plastů špičkové kvality. Vhodné pro děti od 4 let. Při zakoupení všech tří kuličkových drah z této série vznikne dráha o délce 540 cm.    

Běžná cena 1 200 Kč

Super cena 1 099 Kč

Za 8 bodů

Stavebnice SEVA STAVÍME Bungalov, 548 dílků

Mami, tati! S bráchou jsme pro nás postavili nový dům! Se stavebnicí SEVA STAVÍME Bungalov postavíte mnoho variací na téma náš dům, náš hrad, krásné je, že každý chceme bydlet jinak. Už tušíte, jak vy? Stavebnice SEVA STAVÍME Bungalov obsahuje 548 dílků. Je určena dětem od 4 let. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice Seva jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.    

Běžná cena 1 163 Kč

Super cena 899 Kč

Za 8 bodů

Stavebnice SEVA DOPRAVA - Hasiči, 545  dílků

Je tady další skvělá novinka - rozšiřujeme naši úspěšnou řadu SEVA DOPRAVA o novou stavebnici Hasiči! Tato stavebnice obsahuje celkem 545 dílků, ze kterých můžete sestavit např. hasičský vůz se zvedací plošinou nebo vůz s velkou cisternou, která se navíc dá i natáčet. Najdete v ní i dílky pro sestavení velitelského, neboli technického vozu, díky kterému budete zaručeně na místě nehody jako první. Určitě si sestavíte i své vlastní hasičské modely podle své fantazie a nápadů, žádné meze se tady nekladou. Všechny modely si navíc můžete ozdobit i samolepkami s nápisem HASIČI, RESCUE a FIRE a taky s telefonním číslem 150, takže se děti již od mala naučí toto velice důležité číslo pro život. To všechno a mnohem víc Vás čeká v nové stavebnici SEVA DOPRAVA - Hasiči!

Běžná cena 1 200 Kč

Super cena 999 Kč

Za 8 bodů

Svícen - sklo, 6 kusový set

Tato překrásná sada svícnů na dřevěném tácku skvěle doplní vaší vánoční výzdobu. Svícny mají různě zdobené sklo. Velikosti svícnů: 1 ks 7 x 7,8 cm, 3 ks 5,5 x 5 cm, 1 ks 6,2 x 6,4 cm Velikost tácku: 37 x 14 x 1 cm.    

Běžná cena 400 Kč

Super cena 299 Kč

Za 4 body

Bolsius svícen

Vyzkoušejte Bolsius Svícen 100x120 mm na Sparkle light. Moderní lampa, použití v kombinaci s čajovou svíčkou, těžká základna + speciální nerozbitný plast, čirý, výška 13 cm.    

Běžná cena 515 Kč

Super cena 399 Kč

Za 4 body

Alkoholový tester Sencor

Alkoholový tester od firmy Sencor, typ SCA BA01 V2 je elektronického provedení s přesným senzorem, který provádí kontinuální měření. Nechybí ani systém samočištění senzoru při každém zapnutí testeru. Rozsah měřených hodnot udávaný výrobcem činí 0.1 až 4 promile a tři kusy náhradních trubiček. Rozměry přístroje jsou 98 x 36 x 16 mm a jeho hmotnost činí cca 27g (bez akumulátoru).

Běžná cena 449 Kč

Super cena 329 Kč

Za 4 body

Akční kamera Sencor - voděodolné pouzdro

Outdoorová kamera, která vám umožní zaznamenávat ty nejúžasnější okamžiky vašeho života, a to jednoduše a rychle. Sencor 3CAM 2002 vám zajistí interpolované snímání Full HD videa při 30 snímcích za vteřinu, nativní snímání v HD kvalitě při 30 snímcích a vytváření fotografických snímků v kvalitě až 16 MPx.    

Běžná cena 699 Kč

Super cena  599 Kč

Za 4 body

Power banka YENKEE

Kompatktní power banka: USB C vstup, kapacita 20000mAh / Safe on board / USB C input / 2.1A output, Maximální nabíjecí proud 2.1A vhodná pro nabíjení chytrých zařízení. Power banku je možné dobíjet pomocí vstupního portu USB C DC 5 V/2 A nebo Micro USB DC 5 V/2 A. Duální USB výstup o maximálním výkonu 2.1A umožňuje nabíjet až dvě zařízení současně. Díky decentní LED signalizaci kapacity baterie máte neustálou kontrolu nad vaší power bankou. Šestinásobná ochrana a inteligentní správa nabíjení zajistí vaše zařízení v bezpečí. Power banka disponuje ochranou proti přepětí, zkratu, přebití, nadměrnému vybití, přetížení a přehřátí. Mnohonásobná ochrana umožňuje používat power banku i na palubě letadla. Typ baterie: Li-polymerová, Rozměry: 140x68x28mm, Hmotnost: 380g. Nabíjecí micro USB kabel součástí příslušenství.

Běžná cena 749 Kč

Super cena 599 Kč

Za 4 body