Probíhající soutěže

Soutěž "Místo svetru zahřej se kávou skvělých parametrů"

Připravili jsme soutěž pro všechny milovníky černého zlata alias kávy, kteří si ji dokážou vychutnat na všechny způsoby... jako tureckou, filtrovanou, espresso, či moka. A právě o moka konvičku tu půjde. V této soutěži totiž můžete vyhrát kávový set složený z originální italské moka konvičky, se kterou připravíte až 3 šálky malé kávy nebo 1 velký šálek kávy), k tomu dva hrníčky s podšálky, kávové lžíce a "startovací sadu" v podobě mleté, vakuované kávy Tchibo Exclusive Original 250 g. To vše můžete vyhrát, pokud se od 3. října do 16. října 2022 zúčastníte soutěže na našem Facebooku.

Stačí v daném období dát "Like" soutěžnímu příspěvku a vložit do něho svoji odpověď na otázku "Ve které zemi a ve kterém roce byla moka konvice vynalezena?". Z došlých, správně zodpovězených, komentářů náhodně vylosujeme po konci soutěže jednoho z vás, který získá výhru.

O moka konvičce

Moka konvička je pro milovníky poctivé silné kávy. Nabízí levnou, jednoduchou a časově nenáročnou přípravu kávy originální chuti. Konvička se skládá ze tří dílů. Do spodního se nalije voda, do prostředního dílu se sítkem nasype mletá káva a v horním, za použití tlaku vodní páry, se tvoří hotový nápoj. Konvičku lze umístit na oheň, elektrický vařič, a nerezové typy dokonce i na indukční vařič.

Do moka konvičky se doporučuje zvolit jemně až středně namletou kávu. Chuť kávy připravené v moka konvičce je většinou silnější a aromatičtější než z běžného kávovaru. V připravené kávě vynikne osobité aroma charakteristické pro konkrétní druh kávy.

Nabízíme vám video z YouTube, jak připravit kávu pomocí moka konvičky:

Podrobná pravidla spotřebitelské soutěže "Místo svetru zahřej se kávou skvělých parametrů"

Pořadatel

Podrobná pravidla této spotřebitelské soutěže (dále jen "soutěž") jsou zveřejněna po celou dobu jejího konání na webové stránce pořadatele, kterým je
TEMPO, obchodní družstvo, IČ: 00032417, sídlem Horní náměstí 104/1, 746 01 Opava (dále jen "pořadatel").
Kompletní úprava pravidel spotřebitelských soutěží na sociální síti pořadatele je obsažen v dokumentu "Obecná pravidla spotřebitelských soutěží na sociální síti", který je zveřejněn na webové stránce pořadatele.

Webová stránka pořadatele: www.odtempo.cz

Kontaktní e-mailová adresa pořadatele pro tuto soutěž: martinekz.a.v.i.n.á.čodtempo.cz .

S případnými dotazy vztahujícími se k této soutěži se obracejte přímo na tuto kontaktní e-mailovou adresu.

Termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá v rámci České republiky v období od zveřejnění příspěvku na Facebooku pořadatele dne 3.10.2022 do půlnoci 16.10.2022.
Soutěž probíhá v rámci sociální sítě pořadatele - Facebook, a to konkrétně pod soutěžním příspěvkem pořadatele, u kterého je umístěn odkaz na tato pravidla.

Tato soutěž není žádným způsobem spojena se společností Facebook, která je kompletně osvobozena od závazků vůči všem jejím účastníkům a každému z nich, a tato soutěž jako propagační akce pořadatele není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Facebook ani s ní jinak spojena. 

Výhra v soutěži

Výhrou v soutěži je sada na přípravu kávy pomocí moka konvice, tj. 1 ks originál italské moka konvice (na přípravu až 3 šálků malých káv nebo 1 velkého šálku kávy), sada 2 ks šálků s podšálky, 2 ks kávových lžiček a 1 ks mleté, vakuované kávy Tchibo Exclusive Original 250 g.

O výhře v soutěži rozhoduje náhoda. Výherci, kteří splnili podmínky účasti v soutěži dle bodu 4. těchto pravidel a zároveň uvedli správnou odpověď na soutěžení otázku budou určeni slosováním, které proběhne po ukončení soutěže zaměstnancem marketingového oddělení pořadatele. O výsledku slosování budou výherci informováni v soutěžním příspěvku pořadatele na sociální síti v termínu do 17. 10. 2022.

Podmínkou soutěže je, že výherce si výhru osobně vyzvedne na jakékoliv prodejně TEMPO, obchodního družstva, kde mu bude doručena. Seznam prodejen je uveden zde. Také je možné si výhru převzít osobně v místě sídla pořadatele soutěže. Výhra nebude výherci zasílána poštovní nebo kurýrní službou.

Podmínky účasti v soutěži

Účastníkem soutěže může být výhradně svéprávná fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou v České republice. Osoby mladší 18 let se mohou účastnit soutěže jen s písemným souhlasem svého zákonného zástupce, který je oprávněn převzít jejich jménem případnou výhru.

Podmínkou účasti v soutěži pro účastníka je kumulativně:

  • Označit soutěžní příspěvek na Facebook stránce pořadatele formou "Like",
  • uvést do komentářů soutěžního příspěvku z vlastního Facebookového profilu odpověď na otázku "Ve které zemi a ve kterém roce byla moka konvice vynalezena?"

Jeden soutěžící se může soutěže "Místo svetru zahřej se kávou skvělých parametrů" zúčastnit svou odpovědí do komentářů soutěžního příspěvku pouze jednou. V případě uvedení více komentářů od jednoho soutěžícího, bude při vyhodnocení soutěže brán zřetel pouze na časově první zapsaný komentář v době konání soutěže. Celkový počet komentářů pod soutěžním příspěvkem není omezen. Odpovědi musí být vloženy pod soutěžní příspěvek - odpovědi zaslané do soukromých zpráv nebudou do slosování zařazeny.